Wybrany wątek opinii

General Electric powinien zostac sponsorem strategicznym Olimpii Elblag. Klub praktycznie całe swoje istnienie był zwiazany z Turbinami. Także pomyslcie tam panowi na Stoczniowej.
(2017.02.09)
Jak zmienia barwy, bo zolto niebieskie to barwy czysto. .. ..
zestoczniowej (2017.02.09)
Biorąc pod uwagę żenujący poziom Olimpii GE będzie raczej sponsorować nieudaczników organizacyjno-sportowych
nold (2017.02.09)
Oby to sie nigdy nie wydarzylo. Nigdy nie moge uwierzyc ze firmy wydaja pieniadze na sponsorowanie tych nieudacznikow co nawet z 3 klasy nie moga wyjsc. Mamy w Elblagu wielu wspanialych sportowcow ktorzy osiagaja wyniki w polsce i zagranica i im nalezy pomagac a nie klubowi ktory nigdy nic nie osiagnie!
Poinformowany (2017.02.11)
Powrót do komentarzy