Wybrany wątek opinii
General Electric powinien zostac sponsorem strategicznym Olimpii Elblag. Klub praktycznie całe swoje istnienie był zwiazany z Turbinami. Także pomyslcie tam panowi na Stoczniowej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Jak zmienia barwy, bo zolto niebieskie to barwy czysto. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Biorąc pod uwagę żenujący poziom Olimpii GE będzie raczej sponsorować nieudaczników organizacyjno-sportowych
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Oby to sie nigdy nie wydarzylo. Nigdy nie moge uwierzyc ze firmy wydaja pieniadze na sponsorowanie tych nieudacznikow co nawet z 3 klasy nie moga wyjsc. Mamy w Elblagu wielu wspanialych sportowcow ktorzy osiagaja wyniki w polsce i zagranica i im nalezy pomagac a nie klubowi ktory nigdy nic nie osiagnie!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0