UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby to sie nigdy nie wydarzylo. Nigdy nie moge uwierzyc ze firmy wydaja pieniadze na sponsorowanie tych nieudacznikow co nawet z 3 klasy nie moga wyjsc. Mamy w Elblagu wielu wspanialych sportowcow ktorzy osiagaja wyniki w polsce i zagranica i im nalezy pomagac a nie klubowi ktory nigdy nic nie osiagnie!
Poinformowany