UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oby to sie nigdy nie wydarzylo. Nigdy nie moge uwierzyc ze firmy wydaja pieniadze na sponsorowanie tych nieudacznikow co nawet z 3 klasy nie moga wyjsc. Mamy w Elblagu wielu wspanialych sportowcow ktorzy osiagaja wyniki w polsce i zagranica i im nalezy pomagac a nie klubowi ktory nigdy nic nie osiagnie!
Poinformowany