Wybrany wątek opinii
A moim zdanie zaklad dzisiaj wygladał jak laboratorium. Niech teraz wejdą na hale produkcyjne. Troszkę się zdziwią jak jest szaro i głośno. Wszytko zawsze ladnie wyglada na przyjazdy. Faktem jest to ze na halach zachowuje sie wzdlędny pożadek ale czy nikogo nie zdziwił widok maszyn na których nie ma żadnego wiórka ???
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Dokameryładnamina - porządek
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Bzdury! Zawsze jest czysto mozna chidzic w bialej koszuli. Fakt dzisiaj bylo sterylnie wrecz, nowa piekna zywica. Bhp w tej firmie az za duzo!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1