UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdanie zaklad dzisiaj wygladał jak laboratorium. Niech teraz wejdą na hale produkcyjne. Troszkę się zdziwią jak jest szaro i głośno. Wszytko zawsze ladnie wyglada na przyjazdy. Faktem jest to ze na halach zachowuje sie wzdlędny pożadek ale czy nikogo nie zdziwił widok maszyn na których nie ma żadnego wiórka ???

Dokameryładnamina

Anuluj