UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdanie zaklad dzisiaj wygladał jak laboratorium. Niech teraz wejdą na hale produkcyjne. Troszkę się zdziwią jak jest szaro i głośno. Wszytko zawsze ladnie wyglada na przyjazdy. Faktem jest to ze na halach zachowuje sie wzdlędny pożadek ale czy nikogo nie zdziwił widok maszyn na których nie ma żadnego wiórka ???

Dokameryładnamina