Wybrany wątek opinii
A dział IT i dział konstrukcyjny mocno zredukowany. Były robione nieszablonowe projekty a teraz będzie produkcja taśmowa z jednej sztancy. Szkoda
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@I_co_z_tego - Łopatkowania zwieksza zatrudnienie, instaluja nowe maszyny.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Pracuje w dziale konstrukcyjnym no i serioooo to nikogo nie zwolniono... Poprostu emeryci poszli na zasłużone emerytury i zwolnili miejsca dla młodszego pokolenia???? No ale Wszyscy inni wiedza lepiej
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@I_co_z_tego - Co za laik z Ciebie. Produkcja taśmowa turbin. .. koń by się uśmiał. Całe ZT o tym marzy od wielu, wielu lat.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0