Wybrany wątek opinii

A dział IT i dział konstrukcyjny mocno zredukowany. Były robione nieszablonowe projekty a teraz będzie produkcja taśmowa z jednej sztancy. Szkoda
I_co_z_tego (2017.02.09)
@I_co_z_tego - Łopatkowania zwieksza zatrudnienie, instaluja nowe maszyny.
zejdznaziemie (2017.02.09)
Pracuje w dziale konstrukcyjnym no i serioooo to nikogo nie zwolniono... Poprostu emeryci poszli na zasłużone emerytury i zwolnili miejsca dla młodszego pokolenia???? No ale Wszyscy inni wiedza lepiej
konstruktor (2017.02.09)
@I_co_z_tego - Co za laik z Ciebie. Produkcja taśmowa turbin. .. koń by się uśmiał. Całe ZT o tym marzy od wielu, wielu lat.
Fesiowa (2017.02.10)
Powrót do komentarzy