UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracuje w dziale konstrukcyjnym no i serioooo to nikogo nie zwolniono... Poprostu emeryci poszli na zasłużone emerytury i zwolnili miejsca dla młodszego pokolenia???? No ale Wszyscy inni wiedza lepiej

konstruktor

Anuluj