UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracuje w dziale konstrukcyjnym no i serioooo to nikogo nie zwolniono... Poprostu emeryci poszli na zasłużone emerytury i zwolnili miejsca dla młodszego pokolenia???? No ale Wszyscy inni wiedza lepiej
konstruktor