UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pracuje w dziale konstrukcyjnym no i serioooo to nikogo nie zwolniono... Poprostu emeryci poszli na zasłużone emerytury i zwolnili miejsca dla młodszego pokolenia???? No ale Wszyscy inni wiedza lepiej

konstruktor