Wybrany wątek opinii

konkretna bm-ka to od rocznika 2012,a reszta to typowe smietniki ktore powinny juz stac u korkucia. tyle w temacie i wala mnie tewasze negatywne komentarze. TAKA PRAWDA.
takaprawda (2017.02.06)
@takaprawda - Dobra Beemka to tylko od rocznika 2016 reszta to złom! Ja sobie wymieniam co 2 lata. Żal mi was biedaki.
panbuc (2017.02.07)
Powrót do komentarzy