Wybrany wątek opinii
konkretna bm-ka to od rocznika 2012,a reszta to typowe smietniki ktore powinny juz stac u korkucia. tyle w temacie i wala mnie tewasze negatywne komentarze. TAKA PRAWDA.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@takaprawda - Dobra Beemka to tylko od rocznika 2016 reszta to złom! Ja sobie wymieniam co 2 lata. Żal mi was biedaki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5