UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
konkretna bm-ka to od rocznika 2012,a reszta to typowe smietniki ktore powinny juz stac u korkucia. tyle w temacie i wala mnie tewasze negatywne komentarze. TAKA PRAWDA.
takaprawda
konkretna bm-ka to od rocznika 2012,a reszta to typowe smietniki ktore powinny juz stac u korkucia. tyle w temacie i wala mnie tewasze negatywne komentarze. TAKA PRAWDA.
takaprawda