UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@takaprawda - Dobra Beemka to tylko od rocznika 2016 reszta to złom! Ja sobie wymieniam co 2 lata. Żal mi was biedaki.
panbuc
@takaprawda - Dobra Beemka to tylko od rocznika 2016 reszta to złom! Ja sobie wymieniam co 2 lata. Żal mi was biedaki.
panbuc