UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@takaprawda - Dobra Beemka to tylko od rocznika 2016 reszta to złom! Ja sobie wymieniam co 2 lata. Żal mi was biedaki.

panbuc

Anuluj