Wybrany wątek opinii

Piękny był kiedyś przedwojenny Elbląg. .. uwielbiam oglądać zdjecia z tego okresu. .. mają swoją magię. .. i oczywiście ta architekura. .bajka. .
Muszka58 (2017.01.21)
@Muszka58 - Wcale nie był piękny. Przemysłowy komin obok komina, oczywiście bez żadnych tam elektrofiltrów. Gdyby zdjęcia miały większą rozdzielczość było by widać mnóstwo sadzy. Fatalne miejsce dla rodziny ale trzeba było jakoś zarabiać na chleb i dach nad głową.
PM2,5 (2017.01.21)
Powrót do komentarzy