Wybrany wątek opinii
Piękny był kiedyś przedwojenny Elbląg. .. uwielbiam oglądać zdjecia z tego okresu. .. mają swoją magię. .. i oczywiście ta architekura. .bajka. .
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Muszka58 - Wcale nie był piękny. Przemysłowy komin obok komina, oczywiście bez żadnych tam elektrofiltrów. Gdyby zdjęcia miały większą rozdzielczość było by widać mnóstwo sadzy. Fatalne miejsce dla rodziny ale trzeba było jakoś zarabiać na chleb i dach nad głową.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5