UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Muszka58 - Wcale nie był piękny. Przemysłowy komin obok komina, oczywiście bez żadnych tam elektrofiltrów. Gdyby zdjęcia miały większą rozdzielczość było by widać mnóstwo sadzy. Fatalne miejsce dla rodziny ale trzeba było jakoś zarabiać na chleb i dach nad głową.
PM2,5