UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny był kiedyś przedwojenny Elbląg. .. uwielbiam oglądać zdjecia z tego okresu. .. mają swoją magię. .. i oczywiście ta architekura. .bajka. .

Muszka58

Anuluj