UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękny był kiedyś przedwojenny Elbląg. .. uwielbiam oglądać zdjecia z tego okresu. .. mają swoją magię. .. i oczywiście ta architekura. .bajka. .
Muszka58
Piękny był kiedyś przedwojenny Elbląg. .. uwielbiam oglądać zdjecia z tego okresu. .. mają swoją magię. .. i oczywiście ta architekura. .bajka. .
Muszka58