Wybrany wątek opinii

na przedstawionym filmie policja mierzy średnią prędkość za pomocą wideorejstratora na odcinku 100m, a czy nie powinna na 200m ?
iks (2016.12.27)
@iks - Przy takim naruszeniu niech se mierzy nawet na 50 metrach. Tylko, że 500 złotych to dla właściciela Mercedesa trochę mało. Dobrze, że punkty odczuwają wszyscy podobnie niezależnie od dochodów.
qazzz (2016.12.27)
Powrót do komentarzy