UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@iks - Przy takim naruszeniu niech se mierzy nawet na 50 metrach. Tylko, że 500 złotych to dla właściciela Mercedesa trochę mało. Dobrze, że punkty odczuwają wszyscy podobnie niezależnie od dochodów.
qazzz
@iks - Przy takim naruszeniu niech se mierzy nawet na 50 metrach. Tylko, że 500 złotych to dla właściciela Mercedesa trochę mało. Dobrze, że punkty odczuwają wszyscy podobnie niezależnie od dochodów.
qazzz