UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@iks - Przy takim naruszeniu niech se mierzy nawet na 50 metrach. Tylko, że 500 złotych to dla właściciela Mercedesa trochę mało. Dobrze, że punkty odczuwają wszyscy podobnie niezależnie od dochodów.

qazzz

Anuluj