UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rok więzienia będzie służył temu, że tylko bardziej się zdegeneruje. Polskie więzienie nie resocjalizuje, tam trzeba tylko odsiedzieć swoje z najgorszymi patusami jakie tylko chodzą po ziemi i to tyle. Wyjdzie jeszcze większym zwyrolem niż tam wszedł. Tak niskie kary powinny być zastępowane grzywnymi, godzinami do odpracowania i dozorem prokuratora jednocześnie. I wtedy dopiero to nabierze choć niewielkiego sensu, Ale to zawsze coś...
Czytelnik*