Wybrany wątek opinii
Moja nie ma OC aniBT I MAM W D. .. .E POLIZEI
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
w d. .. bedziesz jak dojdzie do zdarzenia i FG sciagnie z ciebie gruba pege na pokrycie kosztow pokrzywdzonego dodatkowo kilka k za brak OC :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0