Wybrany wątek opinii

Moja nie ma OC aniBT I MAM W D. .. .E POLIZEI
(2016.11.13)
w d. .. bedziesz jak dojdzie do zdarzenia i FG sciagnie z ciebie gruba pege na pokrycie kosztow pokrzywdzonego dodatkowo kilka k za brak OC :)
ksa (2016.11.13)
Powrót do komentarzy