UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w d. .. bedziesz jak dojdzie do zdarzenia i FG sciagnie z ciebie gruba pege na pokrycie kosztow pokrzywdzonego dodatkowo kilka k za brak OC :)
ksa
w d. .. bedziesz jak dojdzie do zdarzenia i FG sciagnie z ciebie gruba pege na pokrycie kosztow pokrzywdzonego dodatkowo kilka k za brak OC :)
ksa