UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w d. .. bedziesz jak dojdzie do zdarzenia i FG sciagnie z ciebie gruba pege na pokrycie kosztow pokrzywdzonego dodatkowo kilka k za brak OC :)

ksa

Anuluj