Wybrany wątek opinii
jak miałem małe dzieci to często pracowałem daleko od Elbląga bo bez kasy dzieci nie rosną, bywało że dzieci widziałem 12 godzin w miesiącu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
to mogłeś sie uczyc to bys robil po 8 godzin i zarabiał piec razy tyle co teraz!!! a tak to teraz siedz i narzekaj!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To trzeba było zmienić pracę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0