Wybrany wątek opinii

jak miałem małe dzieci to często pracowałem daleko od Elbląga bo bez kasy dzieci nie rosną, bywało że dzieci widziałem 12 godzin w miesiącu.
(2016.11.03)
to mogłeś sie uczyc to bys robil po 8 godzin i zarabiał piec razy tyle co teraz!!! a tak to teraz siedz i narzekaj!
(2016.11.04)
To trzeba było zmienić pracę.
Rko (2016.11.04)
Powrót do komentarzy