UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to mogłeś sie uczyc to bys robil po 8 godzin i zarabiał piec razy tyle co teraz!!! a tak to teraz siedz i narzekaj!
to mogłeś sie uczyc to bys robil po 8 godzin i zarabiał piec razy tyle co teraz!!! a tak to teraz siedz i narzekaj!