UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak miałem małe dzieci to często pracowałem daleko od Elbląga bo bez kasy dzieci nie rosną, bywało że dzieci widziałem 12 godzin w miesiącu.
jak miałem małe dzieci to często pracowałem daleko od Elbląga bo bez kasy dzieci nie rosną, bywało że dzieci widziałem 12 godzin w miesiącu.