UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak miałem małe dzieci to często pracowałem daleko od Elbląga bo bez kasy dzieci nie rosną, bywało że dzieci widziałem 12 godzin w miesiącu.


Anuluj