Wybrany wątek opinii

Uważam, że pierwsze?stwo powinni mieć byli uczniowie tej szkoły. A jeszcze wcześniej to nawet żołnierze z tej jednostki. No, tak uważam. Hahahaha
Dobratam (2016.11.03)
@Dobratam - Ta jednostka istnieje chyba od czasów, kiedy Elbląg zamieszkiwała ludność niemiecka. Tak więc uważaj, co proponujesz.
mm263 (2016.11.05)
@mm263 - A Niemcy księgi wieczyste sprzed wojny mają u siebie-w końcu Polska jest dzisiaj tylko administratorem 1/3 terytorium Niemiec w granicach z 1937 roku. Jakoś nie przypominam sobie podpisania traktatu pokojowego po zakończeniu II wojny światowej. .. ..
(2016.11.05)
Powrót do komentarzy