Wybrany wątek opinii
Uważam, że pierwsze?stwo powinni mieć byli uczniowie tej szkoły. A jeszcze wcześniej to nawet żołnierze z tej jednostki. No, tak uważam. Hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
@Dobratam - Ta jednostka istnieje chyba od czasów, kiedy Elbląg zamieszkiwała ludność niemiecka. Tak więc uważaj, co proponujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@mm263 - A Niemcy księgi wieczyste sprzed wojny mają u siebie-w końcu Polska jest dzisiaj tylko administratorem 1/3 terytorium Niemiec w granicach z 1937 roku. Jakoś nie przypominam sobie podpisania traktatu pokojowego po zakończeniu II wojny światowej. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1