UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dobratam - Ta jednostka istnieje chyba od czasów, kiedy Elbląg zamieszkiwała ludność niemiecka. Tak więc uważaj, co proponujesz.

mm263

Anuluj