UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dobratam - Ta jednostka istnieje chyba od czasów, kiedy Elbląg zamieszkiwała ludność niemiecka. Tak więc uważaj, co proponujesz.
mm263
@Dobratam - Ta jednostka istnieje chyba od czasów, kiedy Elbląg zamieszkiwała ludność niemiecka. Tak więc uważaj, co proponujesz.
mm263