UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mm263 - A Niemcy księgi wieczyste sprzed wojny mają u siebie-w końcu Polska jest dzisiaj tylko administratorem 1/3 terytorium Niemiec w granicach z 1937 roku. Jakoś nie przypominam sobie podpisania traktatu pokojowego po zakończeniu II wojny światowej. .. ..


Anuluj