Wybrany wątek opinii

szacun, że Światowid jeszcze istnieje. Nie chodzę do multikina, nie kupuję w biedronkach i kerfurach. .. nie wspieram bezrobocia w swoim mieście.
AK-AntyKorpo (2016.09.19)
A co to ma wspólnego z bezrobociem? Kupując w Biedronce i oglądając filmy w konkurencyjnym kinie sprawiasz, że mniej ludzi pracuje w Elblągu? Ciekawe!
(2016.09.19)
To proste w: Multikinie, Biedronce, Carrefour nie pracują elblążanie:)
(2016.09.19)
A kto pracuje w Biedronce, imigranci z Portugalii?
(2016.09.19)
Powrót do komentarzy