Wybrany wątek opinii
szacun, że Światowid jeszcze istnieje. Nie chodzę do multikina, nie kupuję w biedronkach i kerfurach. .. nie wspieram bezrobocia w swoim mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
A co to ma wspólnego z bezrobociem? Kupując w Biedronce i oglądając filmy w konkurencyjnym kinie sprawiasz, że mniej ludzi pracuje w Elblągu? Ciekawe!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
To proste w: Multikinie, Biedronce, Carrefour nie pracują elblążanie:)
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
A kto pracuje w Biedronce, imigranci z Portugalii?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0