UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szacun, że Światowid jeszcze istnieje. Nie chodzę do multikina, nie kupuję w biedronkach i kerfurach. .. nie wspieram bezrobocia w swoim mieście.

AK-AntyKorpo

Anuluj