UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szacun, że Światowid jeszcze istnieje. Nie chodzę do multikina, nie kupuję w biedronkach i kerfurach. .. nie wspieram bezrobocia w swoim mieście.
AK-AntyKorpo
szacun, że Światowid jeszcze istnieje. Nie chodzę do multikina, nie kupuję w biedronkach i kerfurach. .. nie wspieram bezrobocia w swoim mieście.
AK-AntyKorpo