UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem co tu jest nie halo. .. w kępniewie powinien być o 16 08 a rozbił sie tuż przed mostem w kępniewie około 15 45 Tak jakoś szybko jechał. Wyjechał z Elbląga 15 30 z dworca pks


Anuluj