Wybrany wątek opinii

jestem przedsiębiorcą i nie dostałem zaproszenia o chetnie bym wziął udział, moja mała firma zajmuje sie branżą produkcyjną, a dokładnie składaniem długopisów w ramach bardzo przyszłościowego kontraktu z jednym z producentów, obecnie składam pierwsza dostawę 2 tys sztuk, gdy uzyskam zapłatę, zamierzam zatrudnić podwykonawców i jak obejżałem zdjęcia, to widzę całkiem sporą grupkę takich osób
przedsiebiorcaodrzucony (2016.04.26)
Nic trudnego podajesz swoje dane,drukujesz bilet i przychodzisz. Ale uważaj bo jak zatrudnisz podwykonawców to sam kiedyś trafisz na ich czarną listę haha
obecny na sali (2016.04.28)
Powrót do komentarzy