UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic trudnego podajesz swoje dane,drukujesz bilet i przychodzisz. Ale uważaj bo jak zatrudnisz podwykonawców to sam kiedyś trafisz na ich czarną listę haha

obecny na sali

Anuluj