UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem przedsiębiorcą i nie dostałem zaproszenia o chetnie bym wziął udział, moja mała firma zajmuje sie branżą produkcyjną, a dokładnie składaniem długopisów w ramach bardzo przyszłościowego kontraktu z jednym z producentów, obecnie składam pierwsza dostawę 2 tys sztuk, gdy uzyskam zapłatę, zamierzam zatrudnić podwykonawców i jak obejżałem zdjęcia, to widzę całkiem sporą grupkę takich osób
przedsiebiorcaodrzucony