Wybrany wątek opinii

Bardzo logiczne podejście, brak kierowcy to brak mandatu. Jak wytrzymają z tym, to nic im nie zrobia. Tak samo z BORu chyba zrobili, nie było kierowcy nie było winnego :)
(2016.04.11)
Ludzie czytajcie artykuł cały a nie tylko nagłówki. Chłopak, który prowadził się przyznał. .. mowa jest o tym w 3 zdaniu od końca.
Whistler85 (2016.04.11)
Powrót do komentarzy