UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo logiczne podejście, brak kierowcy to brak mandatu. Jak wytrzymają z tym, to nic im nie zrobia. Tak samo z BORu chyba zrobili, nie było kierowcy nie było winnego :)
Bardzo logiczne podejście, brak kierowcy to brak mandatu. Jak wytrzymają z tym, to nic im nie zrobia. Tak samo z BORu chyba zrobili, nie było kierowcy nie było winnego :)