UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo logiczne podejście, brak kierowcy to brak mandatu. Jak wytrzymają z tym, to nic im nie zrobia. Tak samo z BORu chyba zrobili, nie było kierowcy nie było winnego :)


Anuluj