Wybrany wątek opinii
Nie dość, że ci KODziarze to zgraja byłych ubeków i czerwonych ćwierćinteligentów, to w dodatku na dzień dzisiejszy również analfabeci, którzy organizują swoją hucpę ponoć pod siedzibą PiSu, gdy wszystkie lokalne media już trzy miesiące temu poinformowały, że PiS przeniósł swoją siedzibę na Czerwonego Krzyża. Na Placu Słowiańskim stoi pusta siedziba z której nie zdjęto jedynie tablic i to wszystko. Tak więc matoły, ignoranci i analfabeci w jednym. Tej konstytucji PRLu Bis wszyscy oni razem nie tylko nie czytali, a jeśli kilku z nich ją liznęło, to umysłowe abnegactwo nie pozwala na zrozumienie tego gniota, zwanego chyba dla jaj konstytucją, jest w śmietniku, a nie dokumentu nazywanego ustawą zasadniczą. To przerasta jednak zdolności pojmowania tych czerwonych synów i córek fornali.
Do moderacji
Odpowiedz
30
10
Ot PISowski inteligent. Nawet gdyby to byli byli ubecy to co KATOPIS-owcu już szczujesz i judzisz, bo uważasz się za "pierwszy sort" Jakie Ty nauki brałeś i gdzie, że poniżając innych czujesz się bardziej dowartościowany, lepiej wykształcony i prawy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
No pewnie taki frankblack i inni czerpią wiedzę z tv republika i trwam oraz radyjka ojca rydzyka a przewodnikiem jest prof. Targalski były komuch co teraz krytykuje swoich braci z PZPR
Do moderacji
Odpowiedz
3
4