UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ot PISowski inteligent. Nawet gdyby to byli byli ubecy to co KATOPIS-owcu już szczujesz i judzisz, bo uważasz się za "pierwszy sort" Jakie Ty nauki brałeś i gdzie, że poniżając innych czujesz się bardziej dowartościowany, lepiej wykształcony i prawy.


Anuluj