UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ot PISowski inteligent. Nawet gdyby to byli byli ubecy to co KATOPIS-owcu już szczujesz i judzisz, bo uważasz się za "pierwszy sort" Jakie Ty nauki brałeś i gdzie, że poniżając innych czujesz się bardziej dowartościowany, lepiej wykształcony i prawy.