UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ot PISowski inteligent. Nawet gdyby to byli byli ubecy to co KATOPIS-owcu już szczujesz i judzisz, bo uważasz się za "pierwszy sort" Jakie Ty nauki brałeś i gdzie, że poniżając innych czujesz się bardziej dowartościowany, lepiej wykształcony i prawy.