Wybrany wątek opinii

byłam bezpośrednim świadkiem tego pościgu, jechałam na wysokości skrzyżowania rydla z bronkiem i nie było żadnego potrącenia!!!!!dlaczego policja kłamie?????
asiscs (2016.04.05)
a gdzie jest napisane, że potrącenie miało miejsce na skrzyżowaniu Rydla i Broniewskiego? Jeszcze raz spokojnie przeczytaj artykuł, potem przemyśl i ponownie coś napisz, ale tym razem z sensem.
(2016.04.06)
Powrót do komentarzy