Wybrany wątek opinii
byłam bezpośrednim świadkiem tego pościgu, jechałam na wysokości skrzyżowania rydla z bronkiem i nie było żadnego potrącenia!!!!!dlaczego policja kłamie?????
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
a gdzie jest napisane, że potrącenie miało miejsce na skrzyżowaniu Rydla i Broniewskiego? Jeszcze raz spokojnie przeczytaj artykuł, potem przemyśl i ponownie coś napisz, ale tym razem z sensem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0