UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłam bezpośrednim świadkiem tego pościgu, jechałam na wysokości skrzyżowania rydla z bronkiem i nie było żadnego potrącenia!!!!!dlaczego policja kłamie?????

asiscs

Anuluj