Wybrany wątek opinii

Co????? Nie ma zastępstwa??? a Jak sedzia umrze to co to zakonczą sprawę???? Masakra sędziowie i prokuratorzy to państwo w państwie, święte krowy!!!!!
(2016.03.22)
No przecież napisali, że musieliby zwołać nowy skład sędziowski. Przy śmierci sędziego, na pewno tak zrobią. Nie mniej jednak, trochę żenujące.
ungaungaungaunga (2016.03.22)
Powrót do komentarzy