Wybrany wątek opinii
Co?????
Nie ma zastępstwa??? a Jak sedzia umrze to co to zakonczą sprawę????
Masakra sędziowie i prokuratorzy to państwo w państwie, święte krowy!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
No przecież napisali, że musieliby zwołać nowy skład sędziowski. Przy śmierci sędziego, na pewno tak zrobią. Nie mniej jednak, trochę żenujące.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0