UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co????? Nie ma zastępstwa??? a Jak sedzia umrze to co to zakonczą sprawę???? Masakra sędziowie i prokuratorzy to państwo w państwie, święte krowy!!!!!


Anuluj