UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co????? Nie ma zastępstwa??? a Jak sedzia umrze to co to zakonczą sprawę???? Masakra sędziowie i prokuratorzy to państwo w państwie, święte krowy!!!!!
Co????? Nie ma zastępstwa??? a Jak sedzia umrze to co to zakonczą sprawę???? Masakra sędziowie i prokuratorzy to państwo w państwie, święte krowy!!!!!