UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No przecież napisali, że musieliby zwołać nowy skład sędziowski. Przy śmierci sędziego, na pewno tak zrobią. Nie mniej jednak, trochę żenujące.

ungaungaungaunga

Anuluj