Wybrany wątek opinii

Weźcie dobrego prawnika, z polisy ubezpieczeniowej restauracji lub firmy, która budowała obiekt niech zapewnią Wam normalne, na poziomie warunki mieszkaniowe np. wynajmą część hotelu Elbląg.
(2016.03.08)
No, najlepiej od razu wynająć całe piętro w Grand Hotelu, żeby mieli warunki na poziomie, kuźwa, bez przesady.
K_____a (2016.03.08)
@K-----a - A co w tym dziwnego? Ktoś kupuje mieszkanie za pół miliona, drugie tyle wkłada w wykończenie to nie robi tego po to, żeby później mieszkać w slamsach na Jaszczurczego… dlatego, że ktoś sprzedając mu to mieszkanie odwalił fuszerkę… No sorry. ..
(2016.03.08)
tego kogo stać nie musi prosić o socjal tylko sie przeprowadza. .. .tego kogo nie stać mieszka całe życie w slumsie
(2016.03.10)
Powrót do komentarzy