UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@K-----a - A co w tym dziwnego? Ktoś kupuje mieszkanie za pół miliona, drugie tyle wkłada w wykończenie to nie robi tego po to, żeby później mieszkać w slamsach na Jaszczurczego… dlatego, że ktoś sprzedając mu to mieszkanie odwalił fuszerkę… No sorry. ..