UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@K-----a - A co w tym dziwnego? Ktoś kupuje mieszkanie za pół miliona, drugie tyle wkłada w wykończenie to nie robi tego po to, żeby później mieszkać w slamsach na Jaszczurczego… dlatego, że ktoś sprzedając mu to mieszkanie odwalił fuszerkę… No sorry. ..


Anuluj