UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@K-----a - A co w tym dziwnego? Ktoś kupuje mieszkanie za pół miliona, drugie tyle wkłada w wykończenie to nie robi tego po to, żeby później mieszkać w slamsach na Jaszczurczego… dlatego, że ktoś sprzedając mu to mieszkanie odwalił fuszerkę… No sorry. ..