Wybrany wątek opinii
Prace Społecznie Użyteczne to jedno wielkie gówno. Nie zgadzajcie się ludzie na takie prace, bo nie jesteście ubezpieczeni od niczego. Składek do zusu też nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
ale jak nie masz kasy to musis robic tam albo zielen-a to jezscze gorzej
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
tu nie ma co się zgadzać, to są prace społeczne wskazane przez sąd zamiast siedzenia w więzieniu :) poziom wiedzy komentatorów na portel jak zawsze wysoki :) :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
to NIE BYŁ WIĘZIEŃ, ludzie odrabiają tam kary za mandaty, nawet drobne
Do moderacji
Odpowiedz
4
0