Wybrany wątek opinii

Prace Społecznie Użyteczne to jedno wielkie gówno. Nie zgadzajcie się ludzie na takie prace, bo nie jesteście ubezpieczeni od niczego. Składek do zusu też nie ma.
(2016.02.29)
ale jak nie masz kasy to musis robic tam albo zielen-a to jezscze gorzej
(2016.02.29)
tu nie ma co się zgadzać, to są prace społeczne wskazane przez sąd zamiast siedzenia w więzieniu :) poziom wiedzy komentatorów na portel jak zawsze wysoki :) :)
(2016.03.01)
to NIE BYŁ WIĘZIEŃ, ludzie odrabiają tam kary za mandaty, nawet drobne
(2016.03.01)
Powrót do komentarzy