UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prace Społecznie Użyteczne to jedno wielkie gówno. Nie zgadzajcie się ludzie na takie prace, bo nie jesteście ubezpieczeni od niczego. Składek do zusu też nie ma.


Anuluj