UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo jeśli karetka jedzie na sygnale, to może WARUNKOWO wjechać na czerwonym świetle, a nie czekać na zmianę. Warunkowo tzn. że musi się upewnić czy wjeżdżając nie spowoduje zagrożenia, a nie pędzić na oślep. ..

Kierowca_elblag