UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wychodzi na to ze pojęcie ,,pojazd uprzywilejowany,, nie powinno istnieć w kodeksie ruchu drogowego. Bo jaki jest tego sens jeśli w przypadku kolizji czy wypadku kierowca ponosi odpowiedzialność nie ważne że prowadził pojazd uprzywilejowany. Nie bronię nikogo ale to jakiś absurd. Niech stoją na światłach i w korkach jak inni