Wybrany wątek opinii

Pewnie jakis n, e, b, z głową wypaloną amfą.
res (2015.11.19)
Faktycznie, to n. e. b. to takie Elbląskie "słoiki". Jakim cudem toleruje się takie sytuacje w mieście miodem i mlekiem płynącym, ale racja, to przyjezdni zabierają pracę Elblążanom i osiedlają się jak (tfu) miejscowi. Weź Ty się człowieku zastanów. ..
Oczkosięodlepiłotemumisiu (2015.11.20)
Do negatywnie nastawionych do "przyjezdnych"; w jaki sposób zabierają pracę? Bo chcą pracować? Bo mają ambicje? To wolny kraj; poza tym jakie słoiki? Elbląg to wielka wioska; nie ma czegoś takiego tutaj jak miejscowy miastowy, wszyscy są ze wsi tak jak Elbląg jest wsią, tylko tu "świnie" siedzą przed monitorem komputera i wypisują steki bzdur. Ludzie miasta tak gorliwie broniący swojego mieszczańskiego pochodzenia. .a mięso, mleko, warzywa to skąd? Z Biedronki??? I lepsze są słoiki domowej roboty niż przetwory które jeden z drugim jecie. .. Także gratuluję intelektu pełnego zrozumienia i wiedzy na przyziemne tematy; a pracy nikt nie zabiera; weź się za robotę sam - PROSTE.
GallAnonim (2015.11.23)
Powrót do komentarzy